• Oferujemy kompleksową realizację prezentacji filmowych.
  • Oferujemy produkcję filmów dokumentalnych, promocyjnych oraz reklamowych, a także reportaży filmowych.
  • Pracujemy w ramach produkcji własnych, zleconych oraz koprodukcji. Zajmujemy się organizacją i przygotowaniem realizacji produkcji, w szczególności jako producent wykonawczy.
  • Skupiamy się na współpracy z Klientem, którego potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu.
  • Naszym atutem jest zaangażowanie w każdy realizowany projekt.
  • Dla reklamy i filmów korporacyjnych świadczymy kompletne rozwiązania od opracowania dokumentacji, poprzez tworzenie scenariusza, produkcję, postprodukcję do przygotowania filmu czy spotu reklamowego aż do dystrybucji.
  • Oferujemy ponadto usługi realizacji materiałów szkoleniowych, prezentacji multimedialnych oraz tworzenia dokumentacji filmowej.

 

 

Zobacz inne, przykładowe realizacje wideo

 

Skąd i kiedy w Małopolsce pojawili się pierwsi rolnicy? W jakich warunkach żyli? Na te i podobne pytania odpowiada film zrealizowany przez Studio.pl na podstawie wyników badań archeologicznych, wykonanych w związku z budową autostrady na odcinku do Krakowa do Tarnowa.

 

Arcydzieła sztuki i cenne pamiątki historyczne można oglądać na wystawie w krakowskim Arsenale. To niewielka część spośród ponad 330 tysięcy obiektów najstarszego polskiego muzeum. Na wystawie można oglądać m.in.: „Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem" Rembrandta. jeden z sześciu znanych pejzaży Rembrandta na świecie. Są tutaj też dzieła innych malarzy włoskiego renesansu, niderlandzkich, niemieckich oraz francuskich. Uwagę przyciągają obrazy polskich malarzy. Jest np. „Zakuwana Polska" jedyne dzieło Jana Matejki odnoszące się do czasów mu współczesnych. Przedstawia alegorycznie upadek powstania styczniowego i klęskę Polski. Ze sztuki starożytnej pochodzą sarkofagi etruskie z III/II w. p.n.e oraz egipskie z VIII w. p.n.e. A militaria to m.in. tarcza tzw. wróżebna Jana III Sobieskiego. Są też dokumenty (oryginał hołdu pruskiego). Obiekty historyczne sąsiadują z różnymi pamiątkami, bo księżna Izabela komponowała kolekcję w duchu romantycznym. Jest np. krzesło Szekspira, zakupione przez nią w Stratfordzie.

W Brzesku otwierane jest Muzeum, w którym będą eksponowane prace Zbigniewa „Bruno” Szulca. Tymczasem w Studio.pl powstaje, film który przypomni  twórczość i relacje z ludźmi tego nieszablonowego Artysty.