Sztuka, której tworzywem są dźwięki organizowane w czasie. To jedna z definicji terapii poprzez muzykę. Teraz muzykoterapii pełnej poetyckich klimatów może się poddać każdy. Organizatorzy V Muzykoterapii duszy przygotowali podsumowanie tarnowskiego koncertu Janusza Radka, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności. Tutaj można zobaczyć materiały z zarejestrowanym wykonaniem kilku utworów oraz blisko półgodzinny fragment koncertu. 

Janusz Radek porwał publiczność, która wraz z artystą śpiewała refreny wielu piosenek, a na koniec zafundowała mu gromkie owacje. Zrelaksowani słuchacze dali się zaprosić do podróży z tekstami, będącymi wynikiem zmysłu obserwacji i talentu poetyckiego artysty.  Do gustu przypadła publiczności m. in. nastrojowa piosenka "Żałuję każdego dnia bez ciebie", która otrzymała bardzo dobre recenzje po tegorocznym Festiwalu w Opolu i prezentacji w konkursie Super Premier.

Podczas koncertu nie zabrakło materiału z ostatniej płyty „Popołudniowe przejażdżki”. Została ona wyprodukowana  przez Leszka Biolika. byłego muzyka między innymi Republiki, Obywatela G.C. i Wilków. Słychać to w stylu, jakości brzmienia i melodyce zawartych na niej kompozycji. Jednym z przykładów jest piosenka o intuicji, poznawaniu ludzi i bliskości czyli "Czucie".

Muzykoterapeutyczny wieczór w Centrum Sztuki Mościce wypełniły też najbardziej znane kompozycje wokalisty. Zabrzmiał między innymi utwór tytułowy z jego pierwszej autorskiej płyty „Dziękuję za miłość”.

Janusz Radek zarażał optymizmem, a jego oryginalne poczucie humoru sprzyjało nawiązaniu świetnego kontaktu z publicznością. Widać to także we fragmencie koncertu. Wszystkie materiały można oglądać na stronie

INNOWACJA

Audioprzewodniki to produkty innowacyjne.
Można je wykorzystywać wielokrotnie
w zależności od potrzeb.
Np. na ich podstawie redagować foldery promocyjne lub treść witryny internetowej.

KONTAKT

Zadzwoń
+48 509 024 417