Drukuj

O ponad 40 wzrosła w Tarnowie w minionym roku liczba firm. Wielu przedsiębiorców szuka nowych miejsc do prowadzenia działalności. Tymczasem na korzystnych warunkach pomieszczenia wynajmuje Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego. Właśnie zaktualizowano dostępne powierzchnie. Można wybierać pomiędzy prestiżową lokalizacją w samym centrum lub w dogodnie położonym komunikacyjnie biurowcem, w zachodniej części miasta.

 

W obu obiektach, zarówno przy Rynku 16 oraz przy ul. Szujskiego 66 można zlokalizować niewielkie firmy lub reprezentacyjne oddziały większych podmiotów gospodarczych. W sumie zasoby lokalowe spółki przeznaczone pod wynajem w obu nieruchomościach mają powierzchnię ponad 2 100 metrów kwadratowych. Z pomieszczeń znajdujących się w głównej siedzibie TARR na ulicy Szujskiego 66  korzysta już w sumie  blisko 40 firm i instytucji. Prócz pomieszczeń biurowych Spółka posiada w swojej ofercie 4 sale szkoleniowe oraz 1 salę komputerową oraz salę konferencyjną na  80 osób. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt multimedialny, tablice suchościeralne oraz ekran.    Budynek jest przygotowany do pełnienia różnych funkcji. Jego położenie i przestronny parking umożliwiają także np. organizowanie szkoleń. W tej lokalizacji Agencja zamierza wynająć w najbliższym czasie w sumie sześć pomieszczeń. Największe ma ponad sto metrów kwadratowych, ale dominują kilkunastometrowe przestrzenie, przyjazne dla różnego rodzaju firm świadczących usługi – tłumaczy prezes Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Leszek Nowicki. Warto dodać, że największa z proponowanych przestrzeni jest przeznaczona do pełnienia funkcji gastronomicznych. Funkcje  administracyjno - biurowe przewidziano dla dwóch pomieszczeń w kamienicy przy Rynku 16, które liczą po ponad trzydzieści metrów kwadratowych każda. Co najważniejsze ceny można negocjować. W sprawie szczegółów można telefonować pod numer  601 406 870.   Łączne wpływy TARR z tytułu najmu lokali wyniosły w ubiegłym roku blisko 530 tys. zł.

Warto dodać, że na koniec 2016 roku w Tarnowie działało w sumie prawie 11 i pół tys. tak zwanych podmiotów gospodarki narodowej, z czego blisko 300 w sektorze publicznym i niespełna 11 100 w prywatnym.